Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Dvě komedie v komedii

Nevážné divadlo na divadle o závažných věcech. Mecenáš Rovenio nechal pro svou dceru Lidii postavit divadlo. Do konkurzu o prostor se přihlásily dvě herecké trupy — Lelio Comici a Arminia Teatrale, které spolu mají soupeřit v hraní komedií. Soutěž dvou společností je ale zároveň záminkou pro to, aby... celý popis

Nevážné divadlo na divadle o závažných věcech.

Mecenáš Rovenio nechal pro svou dceru Lidii postavit divadlo. Do konkurzu o prostor se přihlásily dvě herecké trupy — Lelio Comici a Arminia Teatrale, které spolu mají soupeřit v hraní komedií. Soutěž dvou společností je ale zároveň záminkou pro to, aby se začaly rozmotávat nitky propletených osudů.

Volná adaptace stejnojmenné hry G. B. Andreiniho z roku 1623 a první část andreinovsko-geisslerovského cyklu Opus Andreini.

Uvádí Geisslers Hofcomoedianten.

režie: Petr Hašek

hrají: Jacob Erftemeijer, Petr Šmíd, Kristýna Matěj Dámová, Michaela Váňová, Martin Bohadlo, Alena Bazalová, Claudia Eftimiadisová ad.

Informace

Typ činohra
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání ne 31.7.2016 19:30
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné od 100,- Kč do 250,- Kč
Zdroj dat Zámek Valtice
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod