Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Archeologické naleziště Mikulčice

Skončila první polovina 56. návštěvní sezóny 2016 a s ní i řada kulturních, duchovních i zábavných akcí bohatého kalendáře. Letní období je vyhrazeno návštěvám s průvodcem, prohlídce areálu, obdivování krajiny z vyhlídkové věže nebo procházkám lužním lesem a loukami. Velkému zájmu návštěvníků je přizpůsobena... celý popis

Skončila první polovina 56. návštěvní sezóny 2016 a s ní i řada kulturních, duchovních i zábavných akcí bohatého kalendáře. Letní období je vyhrazeno návštěvám s průvodcem, prohlídce areálu, obdivování krajiny z vyhlídkové věže nebo procházkám lužním lesem a loukami. Velkému zájmu návštěvníků je přizpůsobena také letní otevírací doba. V měsících červenec a srpen máme otevřeno po všechny dny v týdnu, včetně pondělí. Přesné časy otevírací doby jsou uvedeny na našem webu. Přijeďte se seznámit s nebývalou historií našich předků, poznejte místa, kde se vytvářely dějiny Velké Moravy. Přijeďte mezi nás a do našich končin, nebudete zklamáni. Přijeďte, těšíme se na vás. :-)

Informace

Typ prohlídka
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání pá 8.7.2016 - so 10.9.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Dle druhů: prohlídka s průvodcem 100 / 60 Kč, výstup na věž 60 / 40 Kč, areál 60 / 40 Kč. Děti do 6 let zdarma, každého 15. měsíce děti a mládež do 18 let zdarma. Parkování v areálu zdarma.
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod