Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Letní návštěvní čas - pozvání k návštěvě

Nově upravený areál mikulčického velkomoravského památníku, repliky základů staveb, vyhlídková věž v moderním návštěvnickém centru i okolní krásná příroda stále více lákají k návštěvě, prohlídce, relaxaci a pohodovému pobytu. Kromě objektů z exteriérech můžete navštívit a seznámit se v pavilonu II -... celý popis

Nově upravený areál mikulčického velkomoravského památníku, repliky základů staveb, vyhlídková věž v moderním návštěvnickém centru i okolní krásná příroda stále více lákají k návštěvě, prohlídce, relaxaci a pohodovému pobytu. Kromě objektů z exteriérech můžete navštívit a seznámit se v pavilonu II - Kostele s původními archeologickými terény, které byly objeveny a zkoumány v letech 1954 a 1955. Zde jsou také repliky nejvýznamnějších mikulčických nálezů, především šperků. Věříme, že nás svojí návštěvou poctíte a přijedete. Těšíme se na vás. :-)

Informace

Typ prohlídka
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání po 11.7.2016 - st 31.8.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné dle vybraných druhů prohlídky areálu
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod