Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Festival Lughnasad

XIII. ročník keltských oslav konce žní. Vám (a nejen Vám), kterým v žilách koluje divoká keltská krev a v hrudi tluče romantické srdce, je určen tradiční věhlasný festival Lughnasad pořádaný CK a KČT Kudrna, který bude opět zasazen do nitra hradu Veveří. Vše vypukne 6. 8. a zahrají vám Ivo Jahelka ... celý popis

XIII. ročník keltských oslav konce žní.

Vám (a nejen Vám), kterým v žilách koluje divoká keltská krev a v hrudi tluče romantické srdce, je určen tradiční věhlasný festival Lughnasad pořádaný CK a KČT Kudrna, který bude opět zasazen do nitra hradu Veveří. Vše vypukne 6. 8. a zahrají vám Ivo Jahelka - úvodní koncert zadara, Goblin, Poitín (Plzeň), Tomáš Kočko a orch., Asonance (Praha), Hakka Muggies (Praha).

Uvidíte budování keltské vesničky. Vyzkoušíte si dávné keltské žití včetně řemesel, her pro děti i dospěláky, věštění, magie či rituálního malování na tělo.

Ani tentokráte zde nebude chybět Quadrilla s irskými a skotskými tanci, bubeníci, Vašek Rout a Démáirt a jejich dudácké skotské variace ani ohňové překvapení v podání Carpe Noctem.

Informace

Typ koncert, slavnost, ukázka řemesel
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání so 6.8.2016 9:00
URL www.veveri.cz, www.kudrna.cz/kct/festival-lughnasad.html
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod