Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Ovce v mém domě (a jiná sociální dramata)

Inscenace: Pierre-Henri Cami - Ovce v mém domě (a jiná sociální dramata) Anotace představení: V kulturním pořadu vás seznámíme s nespravedlivě opomíjeným autorem komedií a frašek Pierrem Henrim Camim. Odhalíme esenci jeho suchého humoru i kořeny poněkud morbidních zápletek a point jeho her. Za třičtvrtěhodinu... celý popis

Inscenace: Pierre-Henri Cami - Ovce v mém domě (a jiná sociální dramata)

Anotace představení: V kulturním pořadu vás seznámíme s nespravedlivě opomíjeným autorem komedií a frašek Pierrem Henrim Camim. Odhalíme esenci jeho suchého humoru i kořeny poněkud morbidních zápletek a point jeho her. Za třičtvrtěhodinu si Camiho zamilujete!

Anotace divadelního souboru: Divadlo poPUD je brněnský amatérský soubor, kdysi vzešlý ze studentského divadla na FSS. Dnes jsme malým ansámblem bez vlastní scény, a tak se zaměřujeme na komornější představení a kočujeme zpravidla po brněnských kavárnách, klubech a putykách.

Informace

Typ činohra
Poznámka Představení se uskuteční na zámeckém dvoře.
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání út 9.8.2016 20:30 - 21:15
URL https://www.npu.cz/cs/npu-a-pamatkova-pece/npu-jako-instituce/akce/14247-ovce-v-mem-dome-a-jina-socialni-dramata
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 50 Kč
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod