Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Déja vu - Záblesk prožitého!

Výstava 16 velkoplošných panelů představuje základní přístupy členů autorského týmu Markéty a Petra Veličkových vyúsťující v autorskou a následně i vítěznou vizi a sdělující proměny areálu, které byly dle základní vize s názvem Déja vu!, v areálu památníku v Mikulčicích v letech 2009 - 2016 realizovány... celý popis

Výstava 16 velkoplošných panelů představuje základní přístupy členů autorského týmu Markéty a Petra Veličkových vyúsťující v autorskou a následně i vítěznou vizi a sdělující proměny areálu, které byly dle základní vize s názvem Déja vu!, v areálu památníku v Mikulčicích v letech 2009 - 2016 realizovány. Výstava poukazuje na skutečnost, že základním východiskem pro zvolené urbanisticko-architektonické řešení bylo místo samotné, které má v sobě nesmazatelný otisk dávného lidského bytí. Koncept podchytil známou historii místa a pomocí skic, obrazů, panelů v terénu i použitého materiálu doplňuje zvolený úhel poznání obrazu. Celkové poznání obohacuje o to, co chybělo, rozhled na rozsáhlé hradiště z ptačí perspektivy. Výstava je zajímavým shrnutím záměru a jeho úspěšné realizace.

Informace

Typ výstava dokumentů, výstava obrazů - malířství
Poznámka Prohlídka je součástí výstupu na vyhlídkovou věž.
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání po 8.8.2016 - ne 11.9.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 60 Kč dospělí, 40 Kč studenti, důchodci
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod