Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Karma, Chorvatská noc

Premiérová první „Chorvatska Noc“ v Brně a vlastně v celé Čr, kde bude co slavit (25. výročí Chorvatské státností, brněnsky Babylonfest – dny národnostních menšin a jejích kultury) ale především se budete bavit, tančit a určitě i zpívat, prostě jeden obrovský jižansky mejdan a zcela nový zážitek ! Máme... celý popis

Premiérová první „Chorvatska Noc“ v Brně a vlastně v celé Čr, kde bude co slavit (25. výročí Chorvatské státností, brněnsky Babylonfest – dny národnostních menšin a jejích kultury) ale především se budete bavit, tančit a určitě i zpívat, prostě jeden obrovský jižansky mejdan a zcela nový zážitek !

Máme pro Vás všechny, co máte rádi Chorvatsko a vše Chorvatské, ale i pro Vás co Chorvatsko ještě neznáte, připraven večer, na který rozhodně nezapomenete a už vůbec tam nesmíte chybět !!!

Po skoro 15. letech! a jen pro Vas, jen v Brně a hlavně naposled !!! k vidění i se zpěvačkou Tarou, v Česku nejznamější a nejoblibenejši Chorvatska Elektro Pop skupina „Karma“ a jejích dvě tanečnice, a to není zdaleka vše, k tomu přijde hrát i jeden resident Dj ze světoznámého Aquarius/Papaya Clubu Zrče /ostrov Pag + 2 Dj’s z Brna + Chorvatská Disco hudba( ale ne jen!) + Živá vystoupení zástupců dalších národnostních menšin, chorvatská jídla a pití ( třeba takové Karlovačko nebo Ožujsko :-) a mnohem, mnohem víc.

Nechte se překvapit, přijďte a přesvědčte se samí, že Chorvatsko není jen o moří, stejně jak už i Chorvaty zjistily že Česko je daleko víc než jen hezká děvčata a výborně pivo :-), zjistíte že naše dva národy , který beztak máji hodně blízko k sobě, máji ještě daleko víc společného!

Informace

Typ společenské setkání, taneční zábava
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Zoner Boby Hall - Laser Show Hall (Brno)
Datum a čas konání pá 16.9.2016 19:30
URL www.lasershowhall.cz/?post_type=event&p=3465
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Zoner Boby Hall
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod