Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Proměny krajiny kol hradiště

Další z cyklu pravidelných přednášek pro členy Klubu přátel památníku i širokou veřejnost přednese doc. dr. J. Kolejka. Tentokrát bude tématem přednášky s besedou otázka původního reliéfu a proměn krajiny údolní nivy řeky Moravy od dávných slavných historických dob života Velkomoravanů po časy dnešní... celý popis

Další z cyklu pravidelných přednášek pro členy Klubu přátel památníku i širokou veřejnost přednese doc. dr. J. Kolejka. Tentokrát bude tématem přednášky s besedou otázka původního reliéfu a proměn krajiny údolní nivy řeky Moravy od dávných slavných historických dob života Velkomoravanů po časy dnešní. Přednáška bude zajímavá a podnětná o to více, že konkrétní historické znalosti o mikulčickém hradišti zasadí do krajinného rámce tehdejší doby. Věříme, že se téma bude líbit a přinese mnoho zajímavých podnětů.

Informace

Typ beseda, přednáška
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání ne 25.9.2016 14:30 - 16:30
URL www, masaryk.info/slovanske-hradiste-mikulcice/
Vstupné Členové Klubu přátel SHM zdarma, ostatní 50 Kč, resp. 30 Kč / osoba.
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod