Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Běžíme na hrad

Další část běžeckého krosového seriálu Běžíme na hrad. Běžecký den s cílem na Veveří má pro vás připraveno několik tras na výběr: závod na 5 km, tzv. Pětku a závod na 15 km, tzv. Patnáctku. Oblíbené dětské závody čekají na vaše ratolesti, děti v různých věkových kategoriích. Rozděleny podle věku budou... celý popis

Další část běžeckého krosového seriálu Běžíme na hrad. Běžecký den s cílem na Veveří má pro vás připraveno několik tras na výběr:

závod na 5 km, tzv. Pětku a závod na 15 km, tzv. Patnáctku. Oblíbené dětské závody čekají na vaše ratolesti, děti v různých věkových kategoriích. Rozděleny podle věku budou závodit na tratích v délkách 100, 300, 600 a 1200 m v blízkém okolí registrace a zázemí závodů. Běžecké trasy vedou nádhernou lesní krajinou v okolí brněnské přehrady, kterou závodníci přeběhnou po mostě, nad kterým ční impozantní hrad. Delší trať zavede závodníky do kouzelně krásné lesní obory kdy po náročném stoupání a běhu hřebenu sbíhají opět dolů k přehradě. Po závěrečném výběhu je cíl závodu přímo u vstupní brány k hradu. Na každého závodníka, který úspěšně dorazí do cíle, bude čekat účastnická medaile seriálu Běžíme na hrad!

Registrace začínají v 9:30 hod. na louce u parkoviště pod hradem. Od 10 hodin začíná bohatý soutěžní program pro děti (Pohádková cesta) a pro všechny registrované pak i soutěžní kvíz Tajemství hradu s hodnotnými cenami. Prvních 250 registrovaných obdrží zdarma seriálové tričko od partnera Kilpi. Všichni registrovaní účastníci mají slevu na vstupném na hrad Veveří.

Seriál Běžíme na hrad nabízí plnohodnotné závody v úžasném okolí Veveří v kombinaci s prima programem i pro ty, kteří přišli třeba jenom povzbudit závodícího člena rodiny. Především děti si pak přijdou na své, a to nejen při závodech. Nenásilně propojujeme sport s historií a poznáním dějin naší země.

Informace

Typ běh
Poznámka Registrace začínají v 9:30 hod. na louce u parkoviště pod hradem.
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání
  • so 26.8.2017 9:30 - 15:30
  • so 1.10.2016 9:30 - 15:30
URL https://www.npu.cz/cs/npu-a-pamatkova-pece/npu-jako-instituce/akce/17899-bezime-na-hrad
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod