Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Kmenový svaz Styrke zve

Další krásné setkání s členy Kmenového svazu Styrke v dobovém táboře v areálu našeho hradiště můžete zažít v první části prodlouženého programového víkendu, konkrétně ve dnech 23. - 25. září. Bohatý program bude připraven pro děti i dospělé a naši malí i velcí hosté se současně mohou zúčastnit také dalších... celý popis

Další krásné setkání s členy Kmenového svazu Styrke v dobovém táboře v areálu našeho hradiště můžete zažít v první části prodlouženého programového víkendu, konkrétně ve dnech 23. - 25. září. Bohatý program bude připraven pro děti i dospělé a naši malí i velcí hosté se současně mohou zúčastnit také dalších zajímavých programových akcí připravených na uvedenou dobu. Jejich nabídka je na dalších programových plakátech na této stránce. Koukněte a určitě přijeďte. Srdečně vás zveme! :-)

Informace

Typ prohlídka, společenské setkání
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání pá 23.9.2016 - ne 25.9.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné program v areálu: dospělí 60 Kč / osoba, děti, studenti a důchodci 40 Kč / osoba
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod