Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Všivák lázeňský

Děj "Všiváka lázeňského" se odehrává v lázních ve dvou rovinách. V první dějové lince se jedná o partu starších lázeňských hostů, kteří se zde scházejí rok co rok a jeden z nich překvapivě přijede i s manželkou, neznalou života v lázních. V druhé rovině se jedná o partičku mladých lidí, kteří zde prožívají... celý popis

Děj "Všiváka lázeňského" se odehrává v lázních ve dvou rovinách. V první dějové lince se jedná o partu starších lázeňských hostů, kteří se zde scházejí rok co rok a jeden z nich překvapivě přijede i s manželkou, neznalou života v lázních. V druhé rovině se jedná o partičku mladých lidí, kteří zde prožívají své opětované či neopětované lásky. Celý příběh zkomplikuje místní opravdový lázeňský švihák a jedna malá sázka s místním muzikantem. V představení zazní 12 originálních písní a hraje téměř celý soubor divadla.
Autor hry a režie: Oto Kovařík
Texty písní a hudba: Jan Růžička
Scéna a grafika: Aleš Hustoles

Informace

Typ činohra
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 15.10.2016 19:30 - 21:30
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné dobrovolné
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod