Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Výstava Les 25

Velvyslanectví Slovinské republiky v České republice ve spolupráci se Školním lesním podnikem Masarykův les Křtiny Mendelovy univerzity v Brně si Vás dovoluje pozvat na výstavu Les 25 výběr soudobého slovinského dřevěného designu. Téměř 60 % Slovinska pokrývají lesy - proto nejen všudypřítomná zelená... celý popis

Velvyslanectví Slovinské republiky v České republice ve spolupráci se Školním lesním podnikem Masarykův les Křtiny Mendelovy univerzity v Brně si Vás dovoluje pozvat na výstavu Les 25 výběr soudobého slovinského dřevěného designu.

Téměř 60 % Slovinska pokrývají lesy - proto nejen všudypřítomná zelená barva, ale i dřevo tvoří nedílnou součást národní identity každého Slovince.

Výstava je pořádána pod záštitou velvyslance Slovinské republiky v České republice J. E. Leona Marce a rektora Mendelovy univerzity v Brně prof. RNDr. Ladislava Havla, CSc.Velvyslanectví Slovinské republiky v České republice ve spolupráci se Školním lesním podnikem Masarykův les Křtiny Mendelovy univerzity v Brně si Vás dovoluje pozvat na výstavu Les 25 výběr soudobého slovinského dřevěného designu. Výstava se koná na Zámku Křtiny od 20.10. do 3.11.2016. Výstava vznikla u příležitosti oslav 25. výročí nezávislosti Slovinské republiky s posláním přiblížení dosavadních úspěchů slovinských architektů a návrhářů v oblasti dřevěného designu.

Téměř 60 % Slovinska pokrývají lesy - proto nejen všudypřítomná zelená barva, ale i dřevo tvoří nedílnou součást národní identity každého Slovince.

Výstava je pořádána pod záštitou velvyslance Slovinské republiky v České republice J. E. Leona Marce a rektora Mendelovy univerzity v Brně prof. RNDr. Ladislava Havla, CSc.

Informace

Typ výstava nezařazená
Místo konání Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny (Křtiny)
Datum a čas konání čt 20.10.2016 10:00
URL www.zamek-krtiny.cz
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (kulturní středisko je bezbariérové)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod