Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zimní slunovrat na hradišti

Zimní slunovrat je okamžik, kdy příroda dosahuje nejvyššího zklidnění. Kromě obvyklých prohlídek s průvodcem v 13.30, 15.00 a 16.30 hodin se můžete s Mgr. A. Vlkovou a jejím týmem zúčastnit procházky tichou zimní přírodou a v příjemném prostředí návštěvnického centra se pohroužíte do hudební relaxace... celý popis

Zimní slunovrat je okamžik, kdy příroda dosahuje nejvyššího zklidnění. Kromě obvyklých prohlídek s průvodcem v 13.30, 15.00 a 16.30 hodin se můžete s Mgr. A. Vlkovou a jejím týmem zúčastnit procházky tichou zimní přírodou a v příjemném prostředí návštěvnického centra se pohroužíte do hudební relaxace a tichého sdílení zážitků z minulého roku a přání pro rok budoucí... Zkuste nové podněty v příjemném prostředí lesů a luk na našem hradišti. Přijďte, těšíme se na vás. I v zimě můžete totiž do našeho muzea! :-)

Informace

Typ prohlídka
Poznámka Prohlídka s průvodcem 60 - 100 Kč Program, galerie příp. věž 30 - 50 Kč
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání so 17.12.2016 13:00 - 18:00
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod