Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zámecký košt vín

Ochutnávka vín z ročníků 2015 a 2016 z produkce rodinného vinařství Chateau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly pro všechny milovníky špičkových moravských vín.Všechny milovníky špičkových moravských vín zveme do hlavního města vína, do Valtic. V sobotu 24. června 2016 zde proběhne již tradiční Zámecký... celý popis

Ochutnávka vín z ročníků 2015 a 2016 z produkce rodinného vinařství Chateau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly pro všechny milovníky špičkových moravských vín.Všechny milovníky špičkových moravských vín zveme do hlavního města vína, do Valtic. V sobotu 24. června 2016 zde proběhne již tradiční Zámecký košt. Bude pro Vás připravena ochutnávka vín z ročníků 2015 a 2016 z produkce rodinného vinařství Chateau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly. Vstup možný bez rezervace - Návštěvníci si zakoupí žetony, které následně smění za vybrané vzorky vín.

Informace

Typ degustace vín
Poznámka změna místa vyhrazena, sledujte web www.vsvaltice.cz
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 24.6.2017
URL www.vsvaltice.cz/Zamecky-kost-vin
Vstupné V případě rezervací předem činí vstupné 500 Kč, které zahrnuje i raut a poukaz v hodnotě 100 Kč na nákup vína z produkce obou vinařství.
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod