Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Svatomartinský ples s hvězdou večera Karlem Gottem

K vrcholné kulturní a společenské události v jihomoravském kraji bude patřit Svatomartinský ples s hvězdou večera Karlem Gottem. Před dvěma lety vyprodaný ples, byl z důvodu nemoci pana Gotta čtrnáct dní před termínem plesu zrušený, ale již v té době se pořadatelé dohodli s managementem KG na možnosti... celý popis

K vrcholné kulturní a společenské události v jihomoravském kraji bude patřit Svatomartinský ples s hvězdou večera Karlem Gottem. Před dvěma lety vyprodaný ples, byl z důvodu nemoci pana Gotta čtrnáct dní před termínem plesu zrušený, ale již v té době se pořadatelé dohodli s managementem KG na možnosti nového termínu, pokud to bude možné. Naštěstí vše dobře dopadlo a k dohodě o realizaci nového vystoupení došlo. Návštěvníky plesu očekává téměř celonoční romantický zážitek, na který jistě jen tak nezapomenou.

V nádherných zrekonstruovaných prostorách jízdárny valtického zámku, bude milovníky mladých vín a tance čekat večer, v podobě originálního vinařského plesu, s doprovodem svatomartinských husích specialit. Svatomartinský ples aspiruje na to, aby se stal nejen tradicí a vyvrcholením Svatomartinských oslav na jižní Moravě, ale i důstojným zakončením vinařské sezony.

Karel Gott na plese vystoupí za doprovodu hudební skupiny Pavla Větrovce. Další hvězdou večera bude, člen legendární slovenské hudební skupiny Elán, Vašo Patejdl, který vystoupí s pořadem – všechny hity od Elánu až po Fontánu. Vstup do sálu bude od 18:00 hod. a ukončení programu plesu se očekává dvě hodiny po půlnoci.

Na Svatomartinský ples je možné zakoupit vstupenky v několika cenových kategoriích, pro zájemce o mimořádný a komfortní gurmánský zážitek je připraveno svatomartinské menu o pěti chodech, které je součástí některých vstupenek. Menu je ale možné si předem přikoupit ke všem typům vstupenek individuálně.

Informace

Typ ples
Místo konání Zámek Valtice - Zimní jízdárna (Valtice)
Datum a čas konání so 11.11.2017 18:00
URL www.valtice.eu/vismo/akce.asp?id_org=17669&id=2843
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Město Valtice
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod