Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Fusion fn14 - cage fight

Fusion Fn14: Cage Fight a premiéra ženského MMA v Brně. Po úspěšném březnovém Ringfightu přinášíme v červnu Cage Fight a jak název napovídá, zápasy budou probíhat v oktagonu. Těšit se můžete na stálice domácích Fusion galavečerů jako Petr Beránek, Matěj Peňáz, Ondřej Raška, Vasil Ducár nebo Jiří Jaroš... celý popis

Fusion Fn14: Cage Fight a premiéra ženského MMA v Brně. Po úspěšném březnovém Ringfightu přinášíme v červnu Cage Fight a jak název napovídá, zápasy budou probíhat v oktagonu. Těšit se můžete na stálice domácích Fusion galavečerů jako Petr Beránek, Matěj Peňáz, Ondřej Raška, Vasil Ducár nebo Jiří Jaroš, ale i domácím dobře známého Eldara Yakuzu Rafigaeva, či ve své Mma premiéře Lucii Mudrochovou, mistryni světa v thajském boxu a několikanásobnou mistryni ČR v K-1. Celkově je v plánu v hlavní části galavečera 9 zápasů, a to jak v Mma, tak i K-1 a thaiboxingu.

Informace

Typ box, kickbox
Poznámka možnost příchodu po začátku
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání pá 2.6.2017 19:00 - 23:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 899 Kč
Zdroj dat Ticketstream
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod