Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Ladies Night Dream Men Show

Buď i ty součástí výjimečné noci! Možná ti připadá, jako by každý den byl stejný. Jako by každá další noc byla kopií té včerejší. Splývají ti dohromady. Všednost, rutina a nuda. Takto už to prostě dál nejde. Chce to změnu. Chce to zažít něco neopakovatelného. Možná už jsi o tom slyšela. Možná jsi to... celý popis

Buď i ty součástí výjimečné noci! Možná ti připadá, jako by každý den byl stejný. Jako by každá další noc byla kopií té včerejší. Splývají ti dohromady. Všednost, rutina a nuda. Takto už to prostě dál nejde. Chce to změnu. Chce to zažít něco neopakovatelného.

Možná už jsi o tom slyšela. Možná jsi to někde viděla a možná ti o tom vyprávěla kamarádka, která to zažila na vlastní kůži. Bylo to něco výjimečného, elektrizujícího, vzrušujícího. Stejně tak, jako když sis o tom dovolila snít.

Ale u nás se tvé tajné sny stávají realitou. Přesně to je Ladies Night Show plná svůdnosti, zážitků a smyslnosti. Je to noc, která je stvořena přímo pro tebe. Vezmi s sebou kamarádky a přidej se. Vstup jen pro ženy 18+. Sexy zábava, muzika a taneční vystoupení s profesionální striptýzovou skupinou. Představí se taneční skupina Dream Men Show a host večera zpěvák, bavič a showman přímo ze Stodolní ulice Honza Benko.

Informace

Typ show
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání so 17.6.2017 21:00
Konec rezervace 17.06.2017
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketpro
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod