Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Láska a nenávist

Hudebně dramatické představení Láska a nenávist (…a další překvapení). Účinkují třídy zpěvu, sboru, tance, barokního orchestru, herectví a komorní hry, režie: Lorenzo Charoy. Koncertní cyklus Hudební Rendez-vous Valtice je nedílnou součástí Mezinárodní letní školy staré hudby Valtice a svou nabídkou... celý popis

Hudebně dramatické představení Láska a nenávist (…a další překvapení). Účinkují třídy zpěvu, sboru, tance, barokního orchestru, herectví a komorní hry, režie: Lorenzo Charoy.

Koncertní cyklus Hudební Rendez-vous Valtice je nedílnou součástí Mezinárodní letní školy staré hudby Valtice a svou nabídkou každoročně zdobí prázdninovou atmosféru města. Soubory staré hudby rozezní nově zrenovované prostory zámecké jízdárny či barokního divadla. Vrcholem cyklu bude Valtická barokní noc s bohatým hudebním programem v podání špičkových ansámblů staré hudby. Program zahrnuje malou zahradní slavnost s ohňostrojem, nabídku letně střiženého občerstvení a regionálních vín. Hudba, zpěv, divadlo, tanec a další překvapení.

Informace

Typ činohra, historický tanec, opera, tanec, vážná hudba
Zakázán vstup se zvířaty
Délka 2 hod.
Přístupné od 5 let
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - Jízdárna
Datum a čas konání so 15.7.2017 20:00
URL www.early-music.cz/koncerty/hudebni-rendez-vous/
Součást festivalu

Hudební Rendez-vous Valtice 2017

Předprodej vstupenek Vstupenky nakupujte online na webu zámku anebo v předprodeji na pokladně zámku
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod