Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Magdalena Kožená - Benefiční galakoncert

Benefiční Galakoncert Magdaleny Kožené ve prospěch festivalu Concentus Moraviae Magdalena Kožená a Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádějí písně Colea Portera Pojďme si zařádit! (Lets Misbehave!) Magdalena Kožená nás už dlouho překvapuje a okouzluje originálními projekty, v nichž elegantně a s... celý popis

Benefiční Galakoncert Magdaleny Kožené
ve prospěch festivalu Concentus Moraviae
Magdalena Kožená a Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádějí písně Colea Portera

Pojďme si zařádit!
(Lets Misbehave!)

Magdalena Kožená nás už dlouho překvapuje a okouzluje originálními projekty, v nichž elegantně a s dechberoucí virtuozitou putuje všemi historickými epochami klasické hudby. Tentokrát však chce brněnskému publiku nabídnout koncertní program, jenž je vskutku nečekaný a v pravém slova smyslu výjimečný. Světoznámá mezzosopranistka se rozhodla na chvíli opustit svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného - Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, orchestru, jenž představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu a taneční hudby 30. a 40. let. Přijďte si poslechnout slavné melodie Night And Day, Ive Got You Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguin v podání Magdaleny Kožené, která vás zve slovy: Lets Misbehave! - Pojďme si zařádit!
www.kozena.cz

Informace

Typ koncert
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání čt 7.12.2017 19:00
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod