Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Valtické rockobraní: W Band

V rámci cyklu rockových koncertů s názvem Valtické rockobraní vystoupí na zámeckém dvoře skupina W Band. W Band je skvělý hudební projekt orientujicí se na moderní blues s prvky funky a soulu. Kapela úspěšně koncertuje u nás i v zahraničí a spolupracuje se špičkovými hudebníky jako jsou kytarista Henry... celý popis

V rámci cyklu rockových koncertů s názvem Valtické rockobraní vystoupí na zámeckém dvoře skupina W Band. W Band je skvělý hudební projekt orientujicí se na moderní blues s prvky funky a soulu. Kapela úspěšně koncertuje u nás i v zahraničí a spolupracuje se špičkovými hudebníky jako jsou kytarista Henry Tóth či klávesista Ondřej Hájek. Na festivalu Front Porch Blues v polském Chorzówe získala ocenění za originální interpretaci. Skupina hraje v sestavě: Palo Hrnčírík - kytara, zpěv; Walter Bartoš ml. - kytara; Miroslav Mikeska - bici; Walter Bartoš - baskytara, elektrický kontrabas, zpěv.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání čt 20.7.2017 19:00
URL www.valtice.eu/vismo/akce.asp?id_org=17669&id=2974
Vstupné 100 Kč v předprodeji nebo za 150 Kč na místě
Zdroj dat Město Valtice
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod