Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Dívka České republiky 2017

Finálový galavečer Dívky České republiky bude i letos v brněnském Boby centru Finálový galavečer sedmého ročníku soutěže Dívka České republiky - Hledáme sympatickou sportující slečnu, se uskuteční ve středu 27. 9. 2017 v 19.30 v Boby centru v Brně. Součástí finálového galavečera bude nejen soutěž osmi... celý popis

Finálový galavečer Dívky České republiky bude i letos v brněnském Boby centru
Finálový galavečer sedmého ročníku soutěže Dívka České republiky - Hledáme sympatickou sportující slečnu, se uskuteční ve středu 27. 9. 2017 v 19.30 v Boby centru v Brně. Součástí finálového galavečera bude nejen soutěž osmi krásných finalistek hlavní kategorie ve věku 16-22 let a malých Princezen ve věku 7-9 let, ale také vystoupení zpěvačky Terezy Kerndlové a zpěváka Pavla Callty. Večer moderuje Ondra Urban, v porotě zasednou kromě zástupců organizátorů soutěže a partnerů také významní hosté, mimo jiných i patroni letošního ročníku fotbalista Petr Švancara, zpěváci Tereza Kerndlová a Pavel Callta. Vstupenky v ceně 300 Kč dospělí a 150 Kč děti do 15 let (v ceně vstupenky je i vstup na afterparty) jsou k dispozici od 24. 7. do 20. 9. 2017 v síti Ticketpro. Na místě vyjde lístek na 400 a 200 Kč.
Soutěž Dívka České republiky nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohou nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišuje a je jiná oproti klasickým soutěžím krásy. Soutěž má dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, ve které soutěží slečny ve věku od 16 do 22 let. Záštitu nad letošním ročníkem převzali místostarosta města Blanska Jiří Crha a europoslanec Tomáš Zdechovský.

Informace

Typ soutěž
Akce není vhodná pro děti
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání st 27.9.2017 19:30
Konec rezervace 27.09.2017
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketpro
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod