Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Valtické rockobraní: Irnis a Dextreat

V rámci cyklu rockových koncertů s názvem Valtické rockobraní vystoupí na zámeckém dvoře valtická kapela Irnis, následně zahraje brněnská kapela Dextreat. Vstup volný. Irnis (pop-rock) jsou tři kluci z Valtic, kteří dali dohromady kapelu už v lavici základní školy, i když v té době ještě na nic neuměli... celý popis

V rámci cyklu rockových koncertů s názvem Valtické rockobraní vystoupí na zámeckém dvoře valtická kapela Irnis, následně zahraje brněnská kapela Dextreat. Vstup volný.

Irnis (pop-rock) jsou tři kluci z Valtic, kteří dali dohromady kapelu už v lavici základní školy, i když v té době ještě na nic neuměli hrát. Opravdu aktivně se svému energickému pop-rocku začali věnovat v roce 2012. Od té doby vydali album, které pokřtil Michal Hrůza, s několika singly byli na Tv Óčko i v rádiích a se svou show objeli republiku. Na kontě mají také vítězství v soutěži Muzikomat 2016. 10. srpna na valtickém Rockobraní zahrají téměř po roce na domácí půdě. V hudbě Irnis najdete prvky různých stylů: od popu, rocku, alternative, hip hopu až po metal. Přes stylovou rozmanitost si ale kapela zakládá na českých textech, silných melodiích a energické show na vystoupeních.

Dextreat (rock) je brněnská kapela pohybující se na poli rocku a příbuzných stylů, tvořená muzikanty, kteří vás provedou vlnami melancholie kloubící se s bezprostřední energií. Hudba je pro ně totiž vášní. Nástrojové obsazení: kytara / zpěv - Michael Bobek, kytara - Aleš Milotínský, baskytara - Ondřej Kapral, bicí - Ladislav Šiška.

Informace

Typ rock
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - dvůr
Datum a čas konání čt 10.8.2017 19:00 - 21:00
URL www.zamek-valtice.cz
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod