Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Hradní grilování v Šenku na Veveří

Srdečně Vás zveme v sobotu 26. a neděli 27. srpna 2017 na Hradní grilování, kde mimo běžné nabídky grilu a udírny v hradním Šenku budou i speciality šéfkuchaře Vaška. K poslechu, případně i tanci zahraje v sobotu oblíbená country kapela Na starý kolena a v neděli Hitmaker. Na výčepu pro Vás bude v nabídce... celý popis

Srdečně Vás zveme v sobotu 26. a neděli 27. srpna 2017 na Hradní grilování, kde mimo běžné nabídky grilu a udírny v hradním Šenku budou i speciality šéfkuchaře Vaška. K poslechu, případně i tanci zahraje v sobotu oblíbená country kapela Na starý kolena a v neděli Hitmaker. Na výčepu pro Vás bude v nabídce Dalešický Osvald 10, Dalešická Nefiltrovaná 11, tmavá Dalešická 12-Kouřící králík, která je pojmenovaná po legendárním Jazzovém baru v Brně a nesmí chybět Dalešická brča-zázvorovka. Pokud by Vás však potěšilo spíše kvalitní moravské víno od známých vinařů z Čejkovic, Hradní vinotéka nabízí více jak 30 druhů vín, medovin a také specialitku - višňový burčák z Lednice.

Informace

Typ grilování
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání
  • so 26.8.2017 - ne 27.8.2017
  • so 19.8.2017 - ne 20.8.2017

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.hrad-veveri.cz/cs/akce/10963-hradni-grilovani-v-senku-na-veveri
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod