Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Thomas Anders and ModernTalking band

Nejvýraznější popová ikona 80. let míří do Brna a veze s sebou show, která vás vtáhne do atmosféry období vrcholu populární hudby! Prvním úspěchem Modern Talking (Thomas Anders - zpěvák a Dieter Bohlen - zpěvák, skladatel, textař a producent) byla píseň You're My Heart, You're My Soul, kterou napsal... celý popis

Nejvýraznější popová ikona 80. let míří do Brna a veze s sebou show, která vás vtáhne do atmosféry období vrcholu populární hudby! Prvním úspěchem Modern Talking (Thomas Anders - zpěvák a Dieter Bohlen - zpěvák, skladatel, textař a producent) byla píseň You're My Heart, You're My Soul, kterou napsal Dieter Bohlen ještě před vznikem Modern Talking. Následovaly slavné diskotékové hity jako You Can Win If You Want, Cheri Cheri Lady nebo Give Me Peace On Earth. V roce 1987 se po šesti vydaných albech oba umělci na čas rozešli a věnovali se svým sólovým projektům. Roku 1998 se dali znovu dohromady, natočili znovu staré hity, přidali řadu nových písniček a vydali několik alb.
Od roku 2003 se však znovu věnují sólové kariéře. Dieter Bohlen je porotcem soutěže Německo hledá superstar a Thomas Anders dál vydává sólová alba.
A právě Thomas Anders se svým Modern Talking band zavítá do brněnského Bobycentra, kde předvede velkolepou show. Ano, You're My Heart, You're My Soul, Cheri Cheri Lady, Brother Lui a další!

Informace

Typ koncert
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání st 21.2.2018 20:00
Vstupné 990 - 1290 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod