Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Břeclavský komorní orchestr: Baroque

Břeclavský komorní orchestr je tělesem s převahou smyčcových nástrojů, jejichž jednolitou zvukovou barevnost podle příležitosti obohacují nástroje dechové, bicí a klávesové. V jeho složení mají zastoupení jak učitelé, tak bývalí žáci a absolventi Základní umělecké školy Břeclav, ve spolupráci s dalšími... celý popis

Břeclavský komorní orchestr je tělesem s převahou smyčcových nástrojů, jejichž jednolitou zvukovou barevnost podle příležitosti obohacují nástroje dechové, bicí a klávesové. V jeho složení mají zastoupení jak učitelé, tak bývalí žáci a absolventi Základní umělecké školy Břeclav, ve spolupráci s dalšími hostujícími hudebníky. Široký repertoárový záběr tělesa zachycuje všechny epochy orchestrální hudby napříč žánry. Tak zvanou vážnou hudbu reprezentují skladby od baroka po současnost a programová skladba je neustále obohacována o jazzové, populární a filmové aranže. Tato dramaturgická otevřenost orchestru umožňuje prezentovat se na akcích nejrůznějšího charakteru.

Na programu jsou díla těchto skladatelů: Johann Sebastian Bach, Jean-Philippe Rameau, Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Händel, Henry Purcell, Jean-Baptiste de Lully.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 16.9.2017 19:00
URL www.valtice.eu/vismo/akce.asp?id_org=17669&id=3042
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné 100 Kč
Zdroj dat Město Valtice
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod