Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zámecký košt vín a burčáků

Ochutnávka vín z ročníků 2016 a 2017 z produkce vinařství Chateau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly pro všechny milovníky špičkových moravských vín. Ochutnávka burčáků pouze v areálu vinařství jako součást odpoledního programu akce, který je nutno rezervovat (cca od srpna do 14. září). Ochutnávka... celý popis

Ochutnávka vín z ročníků 2016 a 2017 z produkce vinařství Chateau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly pro všechny milovníky špičkových moravských vín. Ochutnávka burčáků pouze v areálu vinařství jako součást odpoledního programu akce, který je nutno rezervovat (cca od srpna do 14. září). Ochutnávka vín z produkce vinařství ChÂTeau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly se sommelierem. Rezervace předem doporučena (rezervace možné cca od srpna do pátku 14. 9. 2018). Kdo bude mít zájem o burčák později, může si jej zakoupit na Vinařské pohotovosti v areálu vinařství.

Informace

Typ degustace vín
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 22.9.2018
URL www.vsvaltice.cz/Zamecky-kost-vin-a-burcaku
Vstupné V částce 600 Kč je zahrnut odpolední program s chutnáním moštů a burčáku v areálu vinařství, raut a šek v hodnotě 100 Kč na víno z produkce obou vinařství.
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod