Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Shaolin tour 2018

Jsou prostě jiní. Jsou jakoby z jiného světa. bude Vám z nich běhat mráz po zádech. A přijdou odtud až k nám! Fascinující skupina mnichů ze Shaolinu se vrací do České republiky s novým programem. Mniši z kolébky filozofického učení a bojového umění kung fu, čínského kláštera Shaolin, a jejich jedinečná... celý popis

Jsou prostě jiní.
Jsou jakoby z jiného světa.
bude Vám z nich běhat mráz po zádech.
A přijdou odtud až k nám!

Fascinující skupina mnichů ze Shaolinu se vrací do České republiky s novým programem. Mniši z kolébky filozofického učení a bojového umění kung fu, čínského kláštera Shaolin, a jejich jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě.

Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením. Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa. V Číně patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.

Při představení uvidíte osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.

Filmy, dokonce i ty, v nichž vystupuje legendární Bruce Lee, jsou jen odvarem toho, co nyní můžete vidět v plné parádě a naživo!

Informace

Typ show
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání čt 1.3.2018 19:00
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod