Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Václav Neckář & Bacily narozeninový koncert 75 let

Oslavte 75. narozeniny Václava Neckáře. Václav Neckář, legendární český popový zpěvák a také herec známý svými hity jako například "Mýdlový princ", "Chci Tě líbat", "Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě" nebo z posledních let "Půlnoční", slaví v letošním roce krásné životní jubileum a to 75. narozeniny.... celý popis

Oslavte 75. narozeniny Václava Neckáře. Václav Neckář, legendární český popový zpěvák a také herec známý svými hity jako například "Mýdlový princ", "Chci Tě líbat", "Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě" nebo z posledních let "Půlnoční", slaví v letošním roce krásné životní jubileum a to 75. narozeniny. Při této příležitosti máte možnost navštívit jedinečný koncert v unikátním prostředí jízdárny Státního zámku Valtice, kde Václav Neckář se svou kapelou Bacily zahraje to Nej ze svého repertoáru.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice - Zimní jízdárna (Valtice)
Datum a čas konání pá 3.8.2018 20:00
URL www.valtice.eu/vismo/akce.asp?id_org=17669&id=3440
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 199 - 650 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod