Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Power of the 90´s

The Power of 90's: East 17, La Bouche, Snap! feat. Penny Ford. Ikony hudební scény 90. let vystoupí na jedinečné akci The Power of 90's, která odstartuje koncertní linii atmosféry skvělých devadesátek. Anglická kapela East 17 patřila k nejpopulárnějších chlapeckým skupinám na světě, k nejznámějším písním... celý popis

The Power of 90's: East 17, La Bouche, Snap! feat. Penny Ford. Ikony hudební scény 90. let vystoupí na jedinečné akci The Power of 90's, která odstartuje koncertní linii atmosféry skvělých devadesátek. Anglická kapela East 17 patřila k nejpopulárnějších chlapeckým skupinám na světě, k nejznámějším písním patří hity House of Love nebo Let it Rain. Německé duo La Bouche fanouškům připomene hity jako Be My Lover či Sweet Dreams. Německá skupina Snap! se do paměti posluchačů vryla především hity The Power a Rhythm is a Dancer. Večerem diváky provedou moderátoři rádia Kiss Michal Kavalčík známý jako Ruda z Ostravy, Martin Hájek, Bára Tlučhořová a Martin Hovorka.
Program potrvá, po vzoru non-stop koncertů a hudebních večírků 90. let, do ranních hodin.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání so 17.11.2018 20:00
Vstupné 400 - 3490 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod