Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

90s time travel rave vol. II

Druhý díl Time Travel Rave se opět uskuteční v osvědčených prostorách Laser Show Hall. Připravili jsme jej v tvrdším stylu a rovnou pozvali rave královnu Marushu. Asi není příliš co dodat, můžeme se připravit na pořádnou vinylovou jízdu. Dalším jménem, je legendární Jam z projektu Jam & Spoon, který... celý popis

Druhý díl Time Travel Rave se opět uskuteční v osvědčených prostorách Laser Show Hall. Připravili jsme jej v tvrdším stylu a rovnou pozvali rave královnu Marushu. Asi není příliš co dodat, můžeme se připravit na pořádnou vinylovou jízdu.

Dalším jménem, je legendární Jam z projektu Jam & Spoon, který přijede zahrát do Čr vůbec poprvé! To se týká i další devadesátkové legendy Red 5!

Po velkém úspěchu Dune, který se prakticky stal headlinerem prvního dílu, jsme se rozhodli pozvat ho znovu, stejně jako Dj Quicksilvera. Nebude chybět ani český resident Killer, který tentokrát zahraje early rave / Hc set.

Věříme, že tento silný line-up ocení (nejen) všichni ravers a fanoušci 90s club music!

Line-Up:

Super-Mario Megamix / Red 5 / Dj Quicksilver

Jam (Jam & Spoon) / Dune / Marusha / Killer

Informace

Typ koncert, show
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání pá 5.10.2018 20:00
Vstupné 290 - 2390 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod