Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Turné The Dire Straits Experience 2019

Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits - britský projekt The Dire Straits Experience míří opět do ČR. V roce 2018 vyprodali pražskou Lucernu a KC Aldis v Hradci Králové, v roce 2019 zavítá kromě zmíněných měst poprvé také do Českých Budějovic. Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný... celý popis

Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits - britský projekt The Dire Straits Experience míří opět do ČR. V roce 2018 vyprodali pražskou Lucernu a KC Aldis v Hradci Králové, v roce 2019 zavítá kromě zmíněných měst poprvé také do Českých Budějovic.

Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let. Šlo o turné "Brothers in Arms", "On Every Street", alba "On Every Street" a "On The Night" a legendární koncerty "Live Aid" a "Mandela". Mimo to v nedávné době Chris White hostoval na dvou sólových deskách Knopflera.

Při všech svých návštěvách Česka si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely, jako "Sultans of Swing", "Brothers In Arms", "Money for nothing", "Calling Elvis", "Romeo and Juliet", "Walk of Life", "So far away" či zasněnou "Private Investigations", umí zahrát naprosto excelentním způsobem. Neváhejte a přijďte se přesvědčit.

Informace

Typ koncert, rock
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání čt 21.2.2019 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 690 - 2990 Kč
Související aktuality
  • Zveme Vás na The Dire Straits Experience (12.11.2018, Magistrát města Hradce Králové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod