Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Pavel Šporcl - Vánoce na modrých houslích

Adventní koncert předního českého houslového virtuosa Pavla Šporcla. Koncert navazuje na úspěšné turné z prosince 2017, kdy sérii čtrnácti vyprodaných koncertů navštívilo na třináct tisíc posluchačů. Unikátní program ve speciálních aranžích pro modré housle Pavla Šporcla s doprovodem orchestru oslavuje... celý popis

Adventní koncert předního českého houslového virtuosa Pavla Šporcla. Koncert navazuje na úspěšné turné z prosince 2017, kdy sérii čtrnácti vyprodaných koncertů navštívilo na třináct tisíc posluchačů. Unikátní program ve speciálních aranžích pro modré housle Pavla Šporcla s doprovodem orchestru oslavuje příchod nadcházejících vánočních svátků a lahodí posluchačům v čase adventním. Nechybí v něm oblíbené zahraniční koledy jako je Tichá noc, dětmi milované Rolničky, půvabné houslové sólo z filmu Anděl Páně 2, skladba Modlitba, vlastní kompozice Pavla Šporcla a v neposlední řadě tradiční české vánoční koledy s hymnou českých Vánoc Narodil se Kristus Pán. Ta vánoční program určený všem generacím uzavírá, se společným zpěvem všech umělců i posluchačů v hledišti. Vybrané skladby provede společně s Pavlem Šporclem dětský soubor Valtický Modrásek, dětský soubor města Valtice. V dalších skladbách vedle Pavla Šporcla vystoupí i sopranistka Jana Šrejma Kačírková, dvojnásobná držitelka ceny Thálie a sólistka Národního divadla. A to vše za doprovodu komorního smyčcového uskupení Praga Camerata.

Informace

Typ koncert
Poznámka Z technických důvodů dochází ke zrušení koncertu. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 8.12.2018 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 350 - 2290 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod