Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Koncert v kapli zámku Valtice

Srdečně zveme do kaple zámku Valtice na koncert v rámci cyklu Henckeovy barokní varhany. Účinkují: František Kreuzmann (mluvené slovo) a Lenka Kozderková (flétna). Na programu jsou jazzové improvizace flétnistky a poezie českých a amerických básníků inspirovaných jazzovou tématikou. Františka Kreuzmann... celý popis

Srdečně zveme do kaple zámku Valtice na koncert v rámci cyklu Henckeovy barokní varhany. Účinkují: František Kreuzmann (mluvené slovo) a Lenka Kozderková (flétna).

Na programu jsou jazzové improvizace flétnistky a poezie českých a amerických básníků inspirovaných jazzovou tématikou.

Františka Kreuzmann - absolvent DAMU, obor herectví. Po mnoha letech strávených v několik angažmá a hostováních v pražských i mimopražských divadlech, se v současné době věnuje převážně sólové tvorbě a komorním inscenacím. V této oblasti spolupracuje s vynikajícími českými herci a špičkovými českými hudebníky. Prioritou v jeho tvorbě je práce se slovem.

Lenka Kozderková Šimková je jednou z nejvýraznějších osobností soudobé hudební scény. V roce 2007 uvedla v Carnegie Hall v New Yorku Stockhausenovu Zeitmasse. Pravidelně natáčí pro rozhlas a televizi v Čechách i v zahraničí. Od roku 2006 pořádá Mezinárodní hudební kurzy Hudba bez hranic, na kterých vyučuje spolu s renomovanými osobnostmi z celé Evropy.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 11.8.2018 17:00 - 18:00
URL https://www.zamek-valtice.cz/cs/akce/37049-fletnovy-koncert-v-kapli-zamku-valtice
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod