Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Běžíme na hrad 2018

V sobotu 6. října 2018 se na louce pod hradem Veveří uskuteční další část běžeckého krosového seriálu Běžíme na hrad. Běžíme na hrad je volnočasový, poznávací a rodinný běžecký seriál, který se skládá z pěti dílů na hradech po celé České republice. Seriál si klade za cíl propojit sport, přírodu, historii... celý popis

V sobotu 6. října 2018 se na louce pod hradem Veveří uskuteční další část běžeckého krosového seriálu Běžíme na hrad. Běžíme na hrad je volnočasový, poznávací a rodinný běžecký seriál, který se skládá z pěti dílů na hradech po celé České republice. Seriál si klade za cíl propojit sport, přírodu, historii, kulturu, turistiku a soutěže pro děti do jednoho dne a oslovit závodní i rekreační běžce a jejich rodiny.

Závody nabízejí běh na 5 km a 15 km, pro děti jsou připraveny dětské závody v délkách 100 m, 300 m, 600 m a 1200 m. Pro děti je připraven bohatý doprovodný program.

Informace

Typ běh
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání so 6.10.2018 9:30 - 15:30
URL https://www.hrad-veveri.cz/cs/akce/17899-bezime-na-hrad
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod