Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Hradní kaprobraní

Sedmý ročník akce uzavírající hradní sezonu. V sobotu si mohou děti v doprovodu rodičů vyzkoušet své rybářské umění a vylovit si vlastního kapra z hradního rybníka. Dva největší úlovky budou odměněny cenami. Při absolvování prohlídky paláce pak návštěvníci po oba dny uvidí přípravu a možná i ochutnají... celý popis

Sedmý ročník akce uzavírající hradní sezonu. V sobotu si mohou děti v doprovodu rodičů vyzkoušet své rybářské umění a vylovit si vlastního kapra z hradního rybníka. Dva největší úlovky budou odměněny cenami. Při absolvování prohlídky paláce pak návštěvníci po oba dny uvidí přípravu a možná i ochutnají vybrané pochoutky prostého i šlechtického stavu na téma rybích pokrmů v naší historické hradní kuchyni. Vstupenky je možné si rezervovat. Poslední prohlídka po oba dny začíná v 16,00 hodin.

Skupina historického šermu Buhurt pozve návštěvníky vždy od 11,30 / 13,00 a 14:30 hod historickou scénku Preceptor spojenou s ochutnávkou staročeských placek. Vstupné dobrovolné!

Informace

Typ netradiční prohlídka, prohlídka
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Přístupné od 3 let
Místo konání Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie (Uherčice)
Datum a čas konání
  • ne 30.9.2018 9:00 - 16:00
  • so 29.9.2018 9:00 - 16:00
URL https://www.hrad-bitov.cz/cs/akce/20371-hradni-kaprobrani-na-bitove
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné Plné 150,-, snížené 110,-, rodinné 410,- Kč
Zdroj dat Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod