Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Rocksymphony II tour 2019

sólisté Marta Jandová a Václav Noid Bárta, zpěv David Uher, elektrická kytara Karel Pevný, baskytara Hanz Sedlář, bicí Filharmonie Bohuslava Martinů dirigent Viktor Kozánek Koncert s názvem Rocksymphony spojuje rockové evergreeny s doprovodem symfonického orchestru. Pro jeho obrovský úspěch jej již... celý popis

sólisté Marta Jandová a Václav Noid Bárta, zpěv
David Uher, elektrická kytara
Karel Pevný, baskytara
Hanz Sedlář, bicí
Filharmonie Bohuslava Martinů
dirigent Viktor Kozánek

Koncert s názvem Rocksymphony spojuje rockové evergreeny s doprovodem symfonického orchestru. Pro jeho obrovský úspěch jej již po několikáté předkládáme příznivcům rockové hudby. Hlavní hvězdou večera je opět Marta Jandová, která je jednou z nejlepších českých zpěvaček. Mimo jiné se prosadila i v Německu, kde si vydobyla úspěšnou kariéru se svou rockovou kapelou Die Happy. Jana Toužimského tentokrát vystřídá Václav Noid Bárta, jenž spolupracuje na poli populární a rockové hudby jako skladatel, aranžér a zpěvák s předními českými hudebníky. Orchestr zlínské filharmonie bude řídit Viktor Kozánek.

AC/D, Accept, Alice Cooper, Black Sabbath, Bon Jovi, Deep Purple, Europe, Guns N' Roses, Helloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions, Survivor.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání čt 31.1.2019 20:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 490, 590 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod