Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Miss Czech Republic 2019

Miss Czech Republic je národní soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Miss Czech Republic vysílá svou vítězku na Miss World, I. vicemiss jezdí reprezentovat na Miss Grand International, II. vicemiss jezdí reprezentovat na... celý popis

Miss Czech Republic je národní soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Miss Czech Republic vysílá svou vítězku na Miss World, I. vicemiss jezdí reprezentovat na Miss Grand International, II. vicemiss jezdí reprezentovat na Miss International a Miss Social Media tedy III. vicemiss jezdí reprezentovat na Miss Intercontinental. Již od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který byl vetknut i do sloganu Krásné tváře pomáhají. Miss Czech Reppublic a ředitelka soutěže Mgr. Taťána Makarenko věří, že pomoc potřebují předčasně narozené děti, proto podporují Českou neonatologickou společnost.

Informace

Typ soutěž
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání čt 7.2.2019 20:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod