Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Operní koncert: Martino Hammerle-Bortolotti

Po roce se opět můžou příznivci krásných operních melodií těšit na další - již 15. operní recitál rakousko-italského barytonisty. V neděli 9. června 2019 vystoupí v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny charismatický operní pěvec Martino Hammerle-Bortolotti. Pozvání přijala také Moravská... celý popis

Po roce se opět můžou příznivci krásných operních melodií těšit na další - již 15. operní recitál rakousko-italského barytonisty. V neděli 9. června 2019 vystoupí v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny charismatický operní pěvec Martino Hammerle-Bortolotti.

Pozvání přijala také Moravská filharmonie Olomouc. Olomoucká filharmonie patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Doprovázela i takové operní hvězdy jako je např. José Carreras (jeden ze tří slavných tenorů), José Cura či Elina Garanča.

Na koncertu zazní árie z oper mladého Giuseppe Verdiho a jako moravská premiéra část z opery Templáři na Moravě od Karla Šebora.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice - Zimní jízdárna (Valtice)
Datum a čas konání ne 9.6.2019 16:00 - 17:15
URL https://www.valtice.eu/volny-cas/kultura-a-sport/kalendar-akci/martino-hammerle-bortolotti-moravska-filharmonie-olomouc-jubilejni-operni-koncert-630_384cs.html
Předprodej vstupenek V Turistickém informačním centru Valtice
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 300 Kč (v den koncertu 350 Kč)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod