Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Lords Of The Sound v programu Oscar Music Awards

Vystoupení Lords of the sound, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show! Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů. Hlavní zvláštností Lords of the sound je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno... celý popis

Vystoupení Lords of the sound, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show!

Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů.

Hlavní zvláštností Lords of the sound je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno jedinečným vizuálním, světelným show a živými vokály.

Je téměř nemožné navštívit dvakrát stejné vystoupení tohoto orchestru. Neustále rozšiřují svůj repertoár, přidávají do celého show nové prvky, divadelní aranžmá a speciální efekty.

Charakteristickým rysem Lords of the sound se staly tematické koncerty. V pořadu „Oscar Music Awards“ zazní hudba z oscarových filmů, a toto vystoupení samo o sobě je provedeno ve stylu obřadu udělování slavné filmové ceny.

Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například “Moulin Rouge”, “007: SkyFall”, “Avatar”, “Hvězdné války”, “Gladiator”, “Matrix”, “Titanic”, “The Artist”, „Pátý element“, “Hra o trůny” a z mnohých dalších.

Koncert se bude konat za účasti talentovaných zpěváků, přičemž každé jednotlivé vystoupení bude doprovázeno video projekcí.

Informace

Typ koncert, show
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání út 10.12.2019 19:00
URL https://www.facebook.com/LordsOfTheSoundvCR
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 690 - 1290 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod