Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Kampanila 2019 - Vocale Gaudium

Zimní jízdárna valtického zámku a všichni posluchači budou svědky opravdového vokálního hodování. Srdečně zveme na koncert pěveckých sborů v rámci Mezinárodního festivalu sborů. Koncert Vocale Gaudium představí dva vynikající dětské sbory. Canzonetta České Budějovice se sbormistryní Petrou Novou a Radost... celý popis

Zimní jízdárna valtického zámku a všichni posluchači budou svědky opravdového vokálního hodování. Srdečně zveme na koncert pěveckých sborů v rámci Mezinárodního festivalu sborů.

Koncert Vocale Gaudium představí dva vynikající dětské sbory. Canzonetta České Budějovice se sbormistryní Petrou Novou a Radost Praha se sbormistrem Janem Pirnerem vyberou pro posluchače to nejlepší z jejich současného repertoáru. Závěrečná část koncertu bude patřit smíšenému sboru Virtuosi di Mikulov a vokálně-instrumentálnímu ansámblu Musica da camera Brno s dirigentem Martinem Franzem. S výbornými mladými sólisty Lenkou Cafourkovou a Jiřím Miroslavem Procházkou provedou společně skladbu Missa Brevis současného brněnského skladatele Zdeňka Krále.

Celým večerem bude provázet známý moderátor Tomáš Matonoha.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice - Zimní jízdárna (Valtice)
Datum a čas konání pá 30.8.2019 19:30 - 21:00
URL www.festival-kampanila.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod