Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Kosheen

Britští Kosheen vystoupí v ČR! Na jejich energickou show se připravte 26.2.2020 v brněnském Zoner Bobyhall a 27.2.2020 v ostravské Bonver Arena, kde se předvedou v kompletní koncertní sestavě a po pěti leté koncerní pauze představí průřez mnoha letou tvorbou. Samozřejmostí bude i paleta jejich největších... celý popis

Britští Kosheen vystoupí v ČR! Na jejich energickou show se připravte 26.2.2020 v brněnském Zoner Bobyhall a 27.2.2020 v ostravské Bonver Arena, kde se předvedou v kompletní koncertní sestavě a po pěti leté koncerní pauze představí průřez mnoha letou tvorbou. Samozřejmostí bude i paleta jejich největších hitů, díky nimž si právě u nás vytvořili opravdu početné a vděčné publicum.

Od roku 2001 vypustili do hudebního světa celkem pět desek ("Resist", "Kokopelli", "Damage", Independence a Solitude). Každá z nich vždy charakterizovala a jasně udávala hudební vývoj skupiny. Sířka jejího záběru je bez přehánění od alternativního rocku až po drumnbass. Pokud máte pocit, že většina dříve energických kapel zraje k tomu, aby postupně zvolnila a usnula na vavřínech zamilovaných balad, u Kosheen byste měli rozhodně zbystřit. Kosheen si udržují vysoký standard a berou si to nejlepší ze svých začátků; v kombinaci s nezaměnitelným hlasem zpěvačky Sian Evans a živé kapely to vynikne nejvíc. Sian Evans jste vedle projektu Kosheen mohli slyšet také např. ve skladbě "Louder", kterou produkoval DJ Fresh. Nutno dodat, že právě její vokál má velkou zásluhu na tom, že se tato skladba vyhoupla přímo na první místo v singlech UK Singles Chart a prodalo se jí více jak 140 tisíc kopií. I tuto skladbu zařadili Kosheen do svých živých vystoupení.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání st 26.2.2020 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod