Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Scorpions Tribute Show se symfonickým orchestrem

Kultovní hudební díla Scorpions se stanou stonásobně epičtějšími díky nejmocnějšímu spojení symfonického orchestru a světelných efektů moderní rockové skupiny! "Scorpions Tribute Live Show" - nezapomenutelné, vpravdě smyslné ponoření do rockové hudby se symfonickým zbarvením. Nesmrtelné hity, které... celý popis

Kultovní hudební díla Scorpions se stanou stonásobně epičtějšími díky nejmocnějšímu spojení symfonického orchestru a světelných efektů moderní rockové skupiny!

"Scorpions Tribute Live Show" - nezapomenutelné, vpravdě smyslné ponoření do rockové hudby se symfonickým zbarvením.

Nesmrtelné hity, které dobyly srdce milionů lidí na celém světě, zazní v podání rockových muzikantů a symfonického orchestru.

Představte si, jak známé kytarové riffy tribute skupiny Heaven Can Wait vytvářejí tu správnou atmosféru - cítíte poryv, vášeň a dynamiku hudby. Pak se k nim připojují vokál, který jen tak snadno od originálu neodlišíte - tak je dobrý!

Orchestry výrazně posouvají až dosud nedotčený kánon instrumentální interpretace. Hromové dechové a opájející strunné nástroje podtrhují střelhbité kytarové sólo, vyzvednou ho až na sám vrchol tvůrčí dokonalosti - a s nespoutanou energií ho vrhnou přímo na posluchače! Takovou zvukovou exaltaci nelze zastavit: motivy legendárních rockových hitů se po ní usadí ve vaší mysli opravdu na dlouhou dobu.

"Vypracované symfonické aranžmá, virtuózní kytarová sóla a citlivé, silné vokály jsou schopné doslova přenášet do jiného světa - do světa filmu a hry barev právě zrozené hudby!", - jak se vyjádřili posluchači o "Scorpions Tribute Live Show".

Informace

Typ koncert
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání ne 19.4.2020 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod