Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Velikonoce na hradě

Návštěvníci shlédnou velikonočně vyzdobené interiéry I. patra hradu s prohlídkou ukončenou v hradní kuchyni, kde v sobotu a neděli 11. a 12. 4. bude presentována příprava pokrmů staročeské kuchyně. Návštěvníci uvidí, jak se zde vařilo na starém kachlovém sporáku a na otevřeném ohni v krbu. Některé pokrmy... celý popis

Návštěvníci shlédnou velikonočně vyzdobené interiéry I. patra hradu s prohlídkou ukončenou v hradní kuchyni, kde v sobotu a neděli 11. a 12. 4. bude presentována příprava pokrmů staročeské kuchyně. Návštěvníci uvidí, jak se zde vařilo na starém kachlovém sporáku a na otevřeném ohni v krbu. Některé pokrmy bude možné ochutnat. Po oba dny (sobota a neděle) bude zdarma otevřena parkánová zahrada se vstupem přes padací most. V tyto dny bude také zdarma otevřen okruh č. II. „Vstup do hradu“ – prohlídka nádvoří, velké hradní zahrady, kaple, první část hradního pivovaru (bez průvodce).

Informace

Typ lidová tradice, netradiční prohlídka
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Délka 12 hod.
Přístupné od 3 let
Místo konání Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie (Uherčice) - I. okruh - hlavní prohlídková trasa - Palác
Datum a čas konání čt 9.4.2020 - po 13.4.2020

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.hrad-bitov.cz/cs/kulturni-akce
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné plné 160,- / snížené 110,- / rodinné 420,- Kč
Zdroj dat Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod