Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Hradní pouť XXVII. ročník

Sobota: historický řemeslný jarmark (šperky, keramika, dřevěné hračky, kovář, trdelník a další), Komedianti na káře vystoupí po oba dny se svými pohádkami a žonglérskou dílnou na hlavním nádvoří. Vstupné na program je zdarma a je zahrnuto v ceně všech prohlídkových okruhů. Neděle: historický řemeslný... celý popis

Sobota: historický řemeslný jarmark (šperky, keramika, dřevěné hračky, kovář, trdelník a další), Komedianti na káře vystoupí po oba dny se svými pohádkami a žonglérskou dílnou na hlavním nádvoří. Vstupné na program je zdarma a je zahrnuto v ceně všech prohlídkových okruhů.

Neděle: historický řemeslný jarmark, církevní pouť od hradní studánky (sraz 10.45 hod.) s průvodem před hradní kapli, kde proběhne mše svatá a po ní adorace bítovské smírčí Madony (z r. 1346) uvnitř kaple. Komedianti na káře vystoupí se svými pohádkami a žonglérskou dílnou na hlavním nádvoří a parkánové zahradě. Vstupné na program je zdarma a je zahrnuto v ceně všech prohlídkových okruhů.

V neděli bude okruh č. ii. „Vstup do hradu“ – zdarma (vstup na jarmark, divadelní představení, prohlídka obou výstav, kaple, zahrady a expozice hradního pivovaru).

Informace

Typ divadlo pro děti, pouť, římskokatolická bohoslužba, slavnost
Povolen vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Délka 12 hod.
Přístupné od 3 let
Místo konání Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie (Uherčice) - Nádvoří a kaple
Datum a čas konání
  • ne 16.8.2020 9:00 - 18:00
  • so 15.8.2020 9:00 - 18:00
URL https://www.hrad-bitov.cz/cs/kulturni-akce
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné Plné 50,- / snížené 40,- / rodinné 130,- Kč. V neděli zdarma.
Zdroj dat Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod