Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Operní koncet: Martino Hammerle-Bortolotti

Martino Hammerle-Bortolotti na zámku ValticeVerdiovský galakoncertPo roce se opět můžou příznivci krásných operních melodií těšit na další - již 16. operní recitál rakousko-italského barytonisty. V neděli 14. června 2020 vystoupí v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny ve Valticích skvělý... celý popis

Martino Hammerle-Bortolotti na zámku ValticeVerdiovský galakoncertPo roce se opět můžou příznivci krásných operních melodií těšit na další - již 16. operní recitál rakousko-italského barytonisty. V neděli 14. června 2020 vystoupí v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny ve Valticích skvělý operní pěvec Martino Hammerle-Bortolotti. Koncerty tohoto neobyčejně všestranného umělce s velkým hlasem přinášejí vždy mimořádný hudební zážitek.

Tentokrát pozval jako hosta slavnou verdiovskou sopranistku z Vídně Annu Ryan. Její vynikající lyricko-dramatický hlas slyšeli posluchači v různých evropských zemích, ale i v Japonsku, Argentině, Egyptě a dalších. Pozvání přijala také Moravská filharmonie Olomouc, která patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Doprovázela i takové operní hvězdy jako je např. José Carreras (jeden ze tří slavných tenorů), José Cura či Elina Garanča. Program bude mimořádně atraktivní - árie a duety z nejznámějších a nejhranějších oper současnosti: Traviata a Trubadúr od Giuseppe Verdiho. Dodnes tyto opery lámou rekordy v počtu představení a návštěvnosti po celém světě.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice - Zimní jízdárna (Valtice)
Datum a čas konání ne 14.6.2020 16:00 - 17:00
URL https://www.valtice.eu/volny-cas/kultura-a-sport/kalendar-akci/martino-hammerle-bortolotti-operni-koncert-1210_1185cs.html
Předprodej vstupenek Rezervace vstupenek na tel. +420 734 256 709 nebo e-mailem na tic@valtice.eu.
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 350, 400 Kč
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod