Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Pink Floyd History Tour 2021

Jeden z nejlepších světových revivalů legendární kapely Pink Floyd přijíždí do České republiky s koncertním programem mapujícím historii těchto hudebních novátorů druhé poloviny minulého tisíciletí, kteří zanechali nesmazatelný otisk v dějinách populární hudby. Projekt, který vznikl v roce 2015 při příležitosti... celý popis

Jeden z nejlepších světových revivalů legendární kapely Pink Floyd přijíždí do České republiky s koncertním programem mapujícím historii těchto hudebních novátorů druhé poloviny minulého tisíciletí, kteří zanechali nesmazatelný otisk v dějinách populární hudby. Projekt, který vznikl v roce 2015 při příležitosti oslav 50. výročí kapely Pink Floyd, zavítá do Česka na podzim. Za velkolepou show, jež pravidelně vyprodává sály po celém světě, stojí 7 vynikajících hudebníků, kterým se společně s uměleckým týmem daří do nejmenších detailů reprodukovat jedinečnou atmosféru, stejnou jako zažívali posluchači na koncertech kapely Pink Floyd. Už tak silný hudební zážitek je navíc umocněn působivou světelnou show, fascinující scenérií a originální videoprojekcí mapující tvorbu kapely Pink Floyd na pozadí světových dějin.

Informace

Typ koncert
Poznámka Z důvodů celosvětového vývoje pandemie koronaviru byl management projektu PINK FLOYD HISTORY TOUR nucen přeložit všechny termíny plánovaného evropského turné 2020, včetně čtyř koncertů v České republice. Z organizačních a časových důvodů nového kalendáře turné se uskuteční pouze koncert ve Zlíně - Kongresové centrum a to novém termínu 24. 1. 2022. Vstupenky zakoupené na původní datum zlínského koncertu zůstávají v platnosti, předprodej dál probíhá v prodejním systému TICKETPORTAL. Ostatní koncerty původně plánované v ČR (Brno, Hr. Králové a Ostrava) jsou zrušeny. Majitelé vstupenek na tyto koncerty je mohou vrátit v místě předprodeje po dobu 3 měsíců od data oznámení, tj. do konce srpna 2021. Vstupné jim bude vráceno v plné výši. Děkujeme za pochopení a omlouvám se za vzniklé komplikace.
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání st 26.1.2022 20:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod