Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Gregorian opera - The mirror of enigma

Tajemný středověk, doba kontrastů a rozporů: válek a velkých objevů, rytířských činů i zákeřných intrik, triumfů krásy a ponurých legend, to vše ve velkolepé show Gregorian Opera The Mirror of Enigma Když skončí zápolení o trůn, skutečná Královna vyjde ze stínu a celý svět jí patří! Kým vlastně je ... celý popis

Tajemný středověk, doba kontrastů a rozporů: válek a velkých objevů, rytířských činů i zákeřných intrik, triumfů krásy a ponurých legend, to vše ve velkolepé show Gregorian Opera The Mirror of Enigma

Když skončí zápolení o trůn, skutečná Královna vyjde ze stínu a celý svět jí patří! Kým vlastně je - je nevinným andělem, nebo zlým démonem, skončí věčné soupeření mužů a žen, moci a krásy?

Autentické živé provedení původních autorských děl a populárních hitů "Depeche Mode", "Duran Duran", "Enigma", "Limp Bizkit", "The Beatles", "Rammstein", mystika gregoriánského chorálu, nepopsatelná krása evropské gotiky, všestrannost New age, to vše je důvodem, proč Gregorian Opera The Mirror Of Enigma trvale patří mezi nejlepší světová show.

Gregorian Opera "The Mirror Of Enigma", to je ten případ, kdy show ještě neskončila, ale divák už se těší na její pokračování!

Informace

Typ koncert, show
Poznámka Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a pandemie Covid se celá show ruší. Vstupenky se vrací v místě zakoupení.
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání st 17.2.2021 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod