Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

LVHF2020 - Andrea Gonzalez Caballero

Španělská kytaristka Andrea Gonzalez Caballero je jedním z interpretačních objevů letošního ročníku Lednicko-valtického hudebního festivalu. Vítězku Mezinárodní kytarové soutěže Fernanda Sora v Římě, Mezinárodní kytarové soutěže Alhambra ve Valencii a držitelku ocenění „Golden Melomano“ označil časopis... celý popis

Španělská kytaristka Andrea Gonzalez Caballero je jedním z interpretačních objevů letošního ročníku Lednicko-valtického hudebního festivalu. Vítězku Mezinárodní kytarové soutěže Fernanda Sora v Římě, Mezinárodní kytarové soutěže Alhambra ve Valencii a držitelku ocenění „Golden Melomano“ označil časopis OperaWorld za „ženský hlas španělské kytary“. Koncert z tvorby španělských autorů se koná v půvabných prostorách zámeckého divadla ve Valticích, které ve své době poctili svou návštěvou císaři Leopold II., František Josef I. nebo korunní princ Rudolf. Chcete se posadit na sedadlo, kde před dvěma sty lety seděl císař? Stačí jeden klik!

Informace

Typ vážná hudba
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Délka 2 hod. 30 min.
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - Zámecké divadlo
Datum a čas konání pá 16.10.2020 19:00
URL https://bit.ly/2YsjymJ
Součást festivalu

Lednicko valtický hudební festival 2020

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 990|590|290 Kč
Dokumenty
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod