Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

LVHF2020 - Čechomor & MFO

Dnes již téměř legendární písně Mezi horami, Proměny, Slunéčko nebo Velické zvony v úpravách Jaze Colemana obohacené o nové tituly z pera Adama Sztaby pro Čechomor a symfonický orchestr v impozantních prostorách jízdárny zámku Valtice. Co více dodat? Přijďte se poeticky rozloučit s 5. ročníkem Lednicko... celý popis

Dnes již téměř legendární písně Mezi horami, Proměny, Slunéčko nebo Velické zvony v úpravách Jaze Colemana obohacené o nové tituly z pera Adama Sztaby pro Čechomor a symfonický orchestr v impozantních prostorách jízdárny zámku Valtice. Co více dodat? Přijďte se poeticky rozloučit s 5. ročníkem Lednicko-valtického hudebního festivalu! Těšíme se na vás! Součástí vstupenky je vstup na besedu s malířem a grafikem Antonínem Vojtkem od 18 hodin v zámecké jízdárně ve Valticích.

E-mail: prodej@lvhf.cz

Informace

Typ vážná hudba
E-mail prodej@lvhf.cz
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Poznámka Termín koncertu se z důvodu nouzového stavu přesouvá na pátek 24. června 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. V případě potřeby kontaktujte pořadatele na telefonu +420 774 710 621 nebo e-mailem na adrese prodej@lvhf.cz. Děkujeme za pochopení.
Délka 2 hod. 30 min.
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání pá 24.6.2022 19:00
URL https://www.lvhf.cz/koncerty/...
Součást festivalu

Lednicko valtický hudební festival 2020

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 1490|990|490 Kč
Pořadatel LVHF z.s.
Dokumenty
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod