Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Oktagon underground superfinále

Unikátní projekt Oktagon Underground jde po šesti týdnech a šesti akcí nabitých turnajích do velkého Super-Finále, konečně před diváky! Vítězové pyramid, jak na české, tak slovenské straně, budou reprezentovat svou zem a utkají se o to, kdo se stane Králem Podzemí a získá balík 250.000,- Adrenalinem... celý popis

Unikátní projekt Oktagon Underground jde po šesti týdnech a šesti akcí nabitých turnajích do velkého Super-Finále, konečně před diváky!

Vítězové pyramid, jak na české, tak slovenské straně, budou reprezentovat svou zem a utkají se o to, kdo se stane Králem Podzemí a získá balík 250.000,-
Adrenalinem a akcí nabitý večer fanouškům přinese bitvy těch nejdrsnějších borců napříč českou a slovenskou scénou bojových sportů. Kromě super-finálových zápasů Oktagon Underground, nebudou chybět ani takzvané superfighty s hvězdami scény a známými bojovníky Oktagonu.

Samozřejmostí je tradiční skvělá audiovizuální show a vše, co k turnajům Oktagon patří. Buď u toho a podpoř své oblíbence v nejdůležitějším zápase, který uzavře náročnou cestu posledních týdnů.

Informace

Typ bojové umění
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání so 4.7.2020 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod